Sa oled siin

Justiitsministeerium

Tõnismägi 5a,
15191 Tallinn

  • Telefon:(+372) 620 8100
  • Faks:(+372) 620 8109
  • E-post:info@just.ee
  •  

Justiitsministeerium on avatud esmaspäevast reedeni 8.30–17.

 

Vanglate osakond asub Jõhvis Jaama tn 7 (postiaadress on siiski Tõnismägi 5a, 15191 Tallinn).

 

Ministeeriumi ametnikud võtavad kodanikke vastu iga kuu esimesel neljapäeval kl 14–17. Vastuvõtule tuleb kindlasti registreeruda kantselei juhataja juures telefonil 620 8121 või meilitsi: info@just.ee.

Justiitsministeerium kaardil
Klõpsa kaardil, et näha suuremalt
Justiitsministeeriumi hoone
 
 

Justiitsministeeriumi e-posti aadressid on ette nähtud ainult ametialaseks suhtlemiseks,
reklaami ja muu asjassepuutumatu teabe edastamine neile aadressidele on keelatud.

 

Kontaktid

Justiitsministeerium

Nimi Ametinimetus Telefon E-post
Urmas Reinsalu Minister Urmas.Reinsalu@just.ee
Kati Käpp Ministri nõunik Kati.Kapp@just.ee
Madis Kübar Ministri nõunik 620 8126 Madis.Kybar@just.ee
Kristjan Rohioja Ministri abi 620 8113 Kristjan.Rohioja@just.ee

Siseauditiosakond

Nimi Ametinimetus Telefon E-post
Karin Karpa Juhataja 620 8259 Karin.Karpa@just.ee
Triin Käpp Siseaudiitor 620 8255 Triin.Kapp@just.ee
Annika Kütt Juhataja 620 8254 Annika.Kytt@just.ee
Terly Toomast Siseaudiitor 620 8256 Terly.Toomast@just.ee

Kantsleri vastutusvaldkond

Nimi Ametinimetus Telefon E-post
Norman Aas Kantsler 620 8102 Norman.Aas@just.ee

Üldosakond

Nimi Ametinimetus Telefon E-post
Kristi Kraavi-Käerdi Kantsleri nõunik ELi küsimustes 620 8224 Kristi.Kraavi-Kaerdi@just.ee
Karin Maisvee Kantsleri nõunik ELi küsimustes 620 8159 Karin.Maisvee@just.ee
Tuuliki Tamberg Kantsleri nõunik 620 8129 Tuuliki.Tamberg@just.ee
Kärt Merilain Kantsleri abi 620 8158 Kart.Merilain@just.ee

Arendus- ja personalitalitus

Nimi Ametinimetus Telefon E-post
Mari Saarniit Juhataja 620 8133 Mari.Saarniit@just.ee
Ülle Leht Välisabi nõunik 620 8185 Ylle.Leht@just.ee
Liina Simm Nõunik 620 8134 Liina.Simm@just.ee
Maria Suurna Välissuhete nõunik 620 8193 Maria.Suurna@just.ee
Janne Hallik Personalikonsultant 620 8131 Janne.Hallik@just.ee
Ela Jässi Personalikonsultant 620 8132 Ela.Jassi@just.ee

Avalike suhete talitus

Nimi Ametinimetus Telefon E-post
Riina Solman Juhataja 620 8118; 529 2992 Riina.Solman@just.ee
Maria-Elisa Tuulik Pressiesindaja 620 8114; 5855 8441 Maria-Elisa.Tuulik@just.ee
Teele Sihtmäe Nõunik 620 8241 Teele.Sihtmae@just.ee
Kalev Lattik Toimetaja 620 8116 Kalev.Lattik@just.ee

Finants- ja varahaldustalitus

Nimi Ametinimetus Telefon E-post
Silver Salla Juhataja 620 8147 Silver.Salla@just.ee
Regina Vällik Peaanalüütik 620 8138 Regina.Vallik@just.ee
Robert Renzer Finantsanalüütik 620 8149 Robert.Renzer@just.ee
Kaisa Rosin Finantsanalüütik 620 8215 Kaisa.Rosin@just.ee
Astra Türk Finantsspetsialist 620 8141 Astra.Tyrk@just.ee
Kristi Lõoke Jurist 620 8150 Kristi.Looke@just.ee
Siirika Paulman Jurist 620 8140 Siirika.Paulman@just.ee
Aare Aun Varahalduse peaspetsialist 620 8182 Aare.Aun@just.ee
Kristel Marksalu Varahalduse spetsialist 620 8171 Kristel.Marksalu@just.ee
Sirje Pärna Referent 620 8162 Sirje.Parna@just.ee
Urve Jõgi Nooremreferent 620 8160 Urve.Jogi@just.ee
Raivo Liiksmann Autojuht 620 8154 Raivo.Liiksmann@just.ee
Jüri Lillo Autojuht 620 8154 Jyri.Lillo@just.ee
Johannes Sepp Autojuht 620 8154 Johannes.Sepp@just.ee

Infotehnoloogia ja andmeturbe talitus

Nimi Ametinimetus Telefon E-post
Liisi Pars Juhataja 680 3115 Liisi.Pars@just.ee
Bert Blös Nõunik 680 3127 Bert.Blos@just.ee
Marit Karjus Nõunik 620 8152 Marit.Karjus@just.ee
Elen Kraavik Nõunik 680 3140 Elen.Kraavik@just.ee
Kati Mets Nõunik 620 8157 Kati.Mets@just.ee
Karin Miller Nõunik 680 3128 Karin.Miller@just.ee

Kantselei

Nimi Ametinimetus Telefon E-post
Liis Laaneloog Juhataja 620 8121 Liis.Laaneloog@just.ee
Lea Kõu Sekretär-asjaajaja 620 8122 Lea.Kou@just.ee
Lanne Laasik Sekretär-asjaajaja 620 8100 Lanne.Laasik@just.ee
Liisa Tolli Sekretär-asjaajaja 620 8105 Liisa.Tolli@just.ee
Reet Kukk Arhivaar 612 7823 Reet.Kukk@just.ee
Maie Pihlamägi Arhivaar 620 8125 Maie.Pihlamagi@just.ee
Eve Valter Referent 620 8249 Eve.Valter@just.ee
Liivia Gussarova Nooremreferent 620 8123 Liivia.Gussarova@just.ee

Justiitshalduspoliitika valdkond

Nimi Ametinimetus Telefon E-post
Marko Aavik Asekantsler 680 3105 Marko.Aavik@just.ee

Justiitshalduspoliitika osakond

Nimi Ametinimetus Telefon E-post
Marleen Kippar Referent 680 3102 Marleen.Kippar@just.ee
Grete Kopso Referent 680 3116 Grete.Kopso@just.ee

Vabakutsete talitus

Nimi Ametinimetus Telefon E-post
Gunnar Vaikmaa Juhataja Gunnar.Vaikmaa@just.ee
Alar Must Nõunik 680 3113 Alar.Must@just.ee
Moonika Möller Nõunik 680 3118 Moonika.Moller@just.ee
Sandra Tarum Nõunik 680 3119 Sandra.Tarum@just.ee
Helen Vahkal Nõunik 680 3103 Helen.Vahkal@just.ee
Helen Põldsepp Referent 680 3114 Helen.Poldsepp@just.ee

Kohturegistrite talitus

Nimi Ametinimetus Telefon E-post
Margit Veskimäe Juhataja 680 3121 Margit.Veskimae@just.ee
Kadri Laud Nõunik 680 3122 Kadri.Laud@just.ee
Berit Loog Nõunik 680 3126 Berit.Loog@just.ee

Riigi Teataja talitus

Nimi Ametinimetus Telefon E-post
Jüri Heinla Juhataja 620 8145 Jyri.Heinla@just.ee
Maret Mauer Nõunik 620 8148 Maret.Mauer@just.ee
Silver Raukas Nõunik 620 8260 Silver.Raukas@just.ee
Pille Vinkel Nõunik 620 8167 Pille.Vinkel@just.ee
Ene Kasesalu Konsultant 680 3161 Ene.Kasesalu@just.ee
Gerly Kuivkaev Konsultant 620 8234 Gerly.Kuivkaev@just.ee
Imre Sobnin Konsultant 620 8233 Imre.Sobnin@just.ee
Ülle Urb Konsultant 620 8166 Ulle.Urb@just.ee
Marike Võime Konsultant 620 8146 Marike.Voime@just.ee

Kohtute talitus

Nimi Ametinimetus Telefon E-post
Kaidi Lippus Juhataja 680 3123 Kaidi.Lippus@just.ee
Siret Jürgenson Nõunik 680 3117 Siret.Jyrgenson@just.ee
Merit Kõlvart Nõunik 680 3133 Merit.Kolvart@just.ee
Margit Lauri Nõunik 680 3144 Margit.Lauri@just.ee
Ly Mäll Nõunik 680 3104 Ly.Mall@just.ee
Aliis Pihkva Nõunik 680 3129 Aliis.Pihkva@just.ee
Maret Saanküll Nõunik 680 3125 Maret.Saankyll@just.ee
Shirley Salm Nõunik 680 3108 Shirley.Salm@just.ee
Külli Luha Analüütik 680 3110 Kylli.Luha@just.ee

Kriminaalpoliitika valdkond

Nimi Ametinimetus Telefon E-post
Kristel Siitam-Nyiri Asekantsler 620 8220 Kristel.Siitam-Nyiri@just.ee

Kriminaalpoliitika osakond

Nimi Ametinimetus Telefon E-post
Kärt Repponen Sekretär-asjaajaja 620 8111 Kart.Repponen@just.ee

Analüüsitalitus

Nimi Ametinimetus Telefon E-post
Mari-Liis Sööt Juhataja 620 8223 Mari-Liis.Soot@just.ee
Andri Ahven Nõunik 620 8246 Andri.Ahven@just.ee
Kätlin-Chris Kruusmaa Nõunik 620 8206 Katlin.Kruusmaa@just.ee
Anu Leps Nõunik 620 8117 Anu.Leps@just.ee
Kaire Tamm Nõunik 620 8208 Kaire.Tamm@just.ee
Brit Tammiste Nõunik 620 8179 Brit.Tammiste@just.ee
Krister Tüllinen Nõunik 620 8178 Krister.Tyllinen@just.ee
Jako Salla Projektijuht 620 8274 Jako.Salla@just.ee
Stanislav Solodov Projektijuht 620 8120 Stanislav.Solodov@just.ee

Karistusõiguse ja menetluse talitus

Nimi Ametinimetus Telefon E-post
Tanel Kalmet Juhataja 620 8243 Tanel.Kalmet@just.ee
Julia Antonova Nõunik justiitsküsimustes EV alalises esinduses ELi juures +32 2227 3916 Julia.Antonova@mfa.ee
Einar Hillep Nõunik 620 8222 Einar.Hillep@just.ee
Anne Kruusement Nõunik 620 8203 Anne.Kruusement@just.ee
Markus Kärner Nõunik 620 8124 Markus.Karner@just.ee
Markko Künnapu Nõunik 620 8200 Markko.Kynnapu@just.ee
Tuuli Lepp Nõunik justiitsküsimustes EV alalises esinduses ELi juures +32 2227 4341 Tuuli.Lepp@just.ee
Aare Pere Nõunik 620 8205 Aare.Pere@just.ee
Mare Tannberg Nõunik 620 8237 Mare.Tannberg@just.ee
Tarmo Luup Projektijuht Tarmo.Luup@just.ee

Rahvusvahelise justiitskoostöö talitus

Nimi Ametinimetus Telefon E-post
Astrid Laurendt-Hanioja Juhataja 620 8190 Astrid.Laurendt@just.ee
Anastasia Antonova Nõunik 620 8183 Anastasia.Antonova@just.ee
Julia Deržilo Nõunik 6208 192 Julia.Derzilo@just.ee
Marii-Liisi Makara Referent 620 8186 Marii-Liisi.Makara@just.ee

Õiguspoliitika valdkond

Nimi Ametinimetus Telefon E-post
Kai Härmand Asekantsler 620 8250 Kai.Harmand@just.ee

Õiguspoliitika osakond

Nimi Ametinimetus Telefon E-post
Kirke Härma-Tamme Sekretär-asjaajaja 620 8201 Kirke.Harma-Tamme@just.ee
Annika Leevand Nõunik, õiguse kodifitseerimise ja õigusloome arendamise projektijuht 620 8236 Annika.Leevand@just.ee
Signe Usar Referent 620 8276 Signe.Usar@just.ee

Avaliku õiguse talitus

Nimi Ametinimetus Telefon E-post
Illimar Pärnamägi Juhataja 620 8175 Illimar.Parnamagi@just.ee
Siiri Aulik Nõunik 620 8170 Siiri.Aulik@just.ee
Margit Gross Nõunik, riigikaitseõiguse revisjoni töörühma juht 620 8284 Margit.Gross@just.ee
Mariko Jõeorg-Jurtšenko Nõunik 620 8207 Mariko.Joeorg-Jurtsenko@just.ee
Andrus Jürgens Nõunik 620 8242 Andrus.Jyrgens@just.ee
Heili Kaares Nõunik 620 8189 Heili.Kaares@just.ee
Merike Kaev nõunik 620 8262 Merike.Kaev@just.ee
Merili Oja Nõunik justiitsküsimustes EV alalises esinduses ELi juures +32 2 227 4355 Merili.Oja@mfa.ee
Sander Põllumäe Nõunik 620 8188 Sander.Pollumae@just.ee
Mirjam Rannula Nõunik 620 8195 Mirjam.Rannula@just.ee
Maie Salk nõunik 620 8174 Maie.Salk@just.ee
Kärt Salumaa Nõunik 620 8245 Kart.Salumaa@just.ee
Monika Tappo Nõunik 620 8184 Monika.Tappo@just.ee

Eraõiguse talitus

Nimi Ametinimetus Telefon E-post
Indrek Niklus Juhataja 620 8210 Indrek.Niklus@just.ee
Külliki Feldman Nõunik 620 8247 Kylliki.Feldman@just.ee
Stella Johanson Nõunik 620 8240 Stella.Johanson@just.ee
Martin Jõgi Nõunik 620 8176 Martin.Jogi@just.ee
Kärt Karus Nõunik 620 8226 Kart.Karus@just.ee
Haldi Koit Nõunik 620 8151 Haldi.Koit@just.ee
Kristiina Koll Nõunik 620 8265 Kristiina.Koll@just.ee
Pille Kriibi Nõunik justiitsküsimustes EV alalises esinduses ELi juures 620 8258 Pille.Kriibi@just.ee
Marget Kukk Nõunik 620 8264 Marget.Kukk@just.ee
Gea Lepik Nõunik 620 8258 Gea.Lepik@just.ee
Triin Lepp Nõunik 620 8155 Triin.Lepp@just.ee
Kaia Läänemets Nõunik 620 8226 Kaia.Laanemets@just.ee
Vaike Murumets Nõunik 620 8263 Vaike.Murumets@just.ee
Kärt Nemvalts Nõunik 620 8283 Kart.Nemvalts@just.ee
Kristiina Padu Nõunik 620 8163 Kristiina.Padu@just.ee
Käddi Tammiku Nõunik 620 8244 Kaddi.Tammiku@just.ee
Triin Tõnisson Nõunik 620 8261 Triin.Tonisson@just.ee
Kaidi Urgas Nõunik 620 8153 Kaidi.Urgas@just.ee

Õigusloome korralduse talitus

Nimi Ametinimetus Telefon E-post
Karmen Vilms Juhataja 620 8209 Karmen.Vilms@just.ee
Helena Braun Nõunik 620 8112 Helena.Braun@just.ee
Tiiu Greenbaum Nõunik 620 8252 Tiiu.Greenbaum@just.ee
Marge Kaskpeit Nõunik 620 8213 Marge.Kaskpeit@just.ee
Joel Kook Nõunik 620 8248 Joel.Kook@just.ee
Katariina Kärsten Nõunik 620 8177 Katariina.Karsten@just.ee
Uku-Mats Peedosk Nõunik 620 8187 Uku-Mats.Peedosk@just.ee
Kärt Põder Nõunik 620 8239 Kart.Poder@just.ee
Marko Soll Nõunik 620 8282 Marko.Soll@just.ee
Helen Uustalu Nõunik 620 8257 Helen.Uustalu@just.ee
Taima Kiisverk Toimetaja 620 8181 Taima.Kiisverk@just.ee
Mari Koik Toimetaja 620 8270 Mari.Koik@just.ee

Vanglate valdkond

Nimi Ametinimetus Telefon E-post
Priit Kama Asekantsler 620 8103 Priit.Kama@just.ee
Maarja Raja Asekantsleri nõunik 620 8227 Maarja.Raja@just.ee

Vanglate osakond

Nimi Ametinimetus Telefon E-post
Merike Kütt Nõunik-peakaplan 620 8218 Merike.Kytt@just.ee
Jane Naur Sekretär-asjaajaja 620 8271 Jane.Naur@just.ee

Karistuse täideviimise talitus

Nimi Ametinimetus Telefon E-post
Priit Post Juhataja 620 8286 Priit.Post@just.ee
Keiti Allikas Nõunik 620 8216 Keiti.Allikas@just.ee
Helina Kasvandik Nõunik 620 8267 Helina.Kasvandik@just.ee
Sten-Henrik Kendaru Nõunik 620 8280 Sten-Henrik.Kendaru@just.ee
Jan Lants Nõunik 680 3137 Jan.Lants@just.ee
Eveli Lill Nõunik 620 8277 Eveli.Lill@just.ee
Heleli Saulep Nõunik 620 8295 Heleli.Saulep@just.ee
Elen Tasane Nõunik 620 8285 Elen.Tasane@just.ee

Taasühiskonnastamise talitus

Nimi Ametinimetus Telefon E-post
Maret Miljan Juhataja 620 8293 Maret.Miljan@just.ee
Velli Ehasalu Nõunik 620 8269 Velli.Ehasalu@just.ee
Kristel Ojala Nõunik 620 8292 Kristel.Ojala@just.ee
Linda Paap Nõunik 620 8230 Linda.Paap@just.ee
Hedi Reima Nõunik 620 8228 Hedi.Reima@just.ee
Helen Tõnise Nõunik 620 8289 Helen.Tonise@just.ee

Sisekontrolli talitus

Nimi Ametinimetus Telefon E-post
Diana Kõmmus Juhataja 680 3135 Diana.Kommus@just.ee
Oleg Morozov Sisekontrolör 680 3134 Oleg.Morozov@just.ee
Ülle Tapner Sisekontrolör 680 3130 Ylle.Tapner@just.ee

Õiguse ja arenduse talitus

Nimi Ametinimetus Telefon E-post
Aaro Mõttus Juhataja 620 8235 Aaro.Mottus@just.ee
Laura Glaase Nõunik 620 8219 Laura.Glaase@just.ee
Külli Guljavin Nõunik 620 8225 Kylli.Guljavin@just.ee
Deili Jurjev Nõunik 620 8268 Deili.Jurjev@just.ee
Pille-Riin Kristmann Nõunik 620 8229 Pille-Riin.Kristmann@just.ee
Aira Praakle Nõunik 620 8232 Aira.Praakle@just.ee
Viorica Tšaikovski Nõunik 620 8231 Viorica.Tsaikovski@just.ee