You are here

Justiitsministeerium

Suur-Ameerika 1,
10122 Tallinn

  • Registrinumber: 70000898
    Telefon: (+372) 620 8100
    E-post:info@just.ee

  •  

Justiitsministeerium on avatud esmaspäevast reedeni 8.30–17.

 

Vanglate osakond asub Jõhvis Jaama tn 7 (postiaadress on siiski Suur-Ameerika 1, 10122 Tallinn).

 

Kodanike vastuvõtt

Justiitsministeerium kaardil
Klõpsa kaardil, et näha suuremalt
Justiitsministeeriumi hoone
 
 

Justiitsministeeriumi e-posti aadressid on ette nähtud ainult ametialaseks suhtlemiseks,
reklaami ja muu asjassepuutumatu teabe edastamine neile aadressidele on keelatud.
 

Dokumendihalduse, halduse, riigivara haldamise, õigusteeninduse ja personalitöö ülesandeid täidab
ministeeriumide ühisosakond, mille kontaktid leiate rahandusministeeriumi kontaktiloendist.

 

Contacts

Üldosakond

Name Position Telephone E-mail
Lanne Laasik (+372) 620 8100 Lanne.Laasik@just.ee

Arendus- ja personalitalitus

Name Position Telephone E-mail
Mari Saarniit (+372) 620 8133 Mari.Saarniit@just.ee
Ülle Leht (+372) 620 8185 Ylle.Leht@just.ee
Liina Simm (+372) 620 8134 Liina.Simm@just.ee

Avalike suhete talitus

Name Position Telephone E-mail
Katrin Lunt (+372) 527 6806 Katrin.Lunt@just.ee
Maria-Elisa Tuulik (+372) 5981 3170 Maria-Elisa.Tuulik@just.ee
Teele Sihtmäe (+372) 508 2589 Teele.Sihtmae@just.ee
Triin Urviste (+372) 5551 4105 Triin.Urviste@just.ee
Kertu Laadoga (+372) 5621 3544 Kertu.Laadoga@just.ee
Helen Maria Raadik (+372) 5850 6346 HelenMaria.Raadik@just.ee

Eelarve- ja strateegiatalitus

Name Position Telephone E-mail
Kairi Sirkel (+372) 620 8147 Kairi.Sirkel@just.ee
Nelly Neiman (+372) 620 8250 Nelly.Neiman@just.ee
Kadri Ülenõmm (+372) 620 8129 Kadri.Ylenomm@just.ee
Katrin Välimäe (+372) 620 8141 Katrin.Valimae@just.ee

Infotehnoloogia ja andmeturbe talitus

Name Position Telephone E-mail
Liisi Seene (+372) 680 3115 Liisi.Seene@just.ee
Liis Didvig (+372) 680 3128 Liis.Didvig@just.ee
Kati Mets (+372) 620 8157 Kati.Mets@just.ee
Jaana Sahk-Labi (+372) 680 3112 andmekaitse@just.ee