You are here

Justiitsministeerium

Suur-Ameerika 1,
10122 Tallinn

  • Registrinumber: 70000898
    Telefon: (+372) 620 8100
    E-post:info@just.ee

  •  

Justiitsministeerium on avatud esmaspäevast reedeni 8.30–17.

 

Vanglate osakond asub Jõhvis Jaama tn 7 (postiaadress on siiski Suur-Ameerika 1, 10122 Tallinn).

 

Kodanike vastuvõtt

Justiitsministeerium kaardil
Klõpsa kaardil, et näha suuremalt
Justiitsministeeriumi hoone
 
 

Justiitsministeeriumi e-posti aadressid on ette nähtud ainult ametialaseks suhtlemiseks,
reklaami ja muu asjassepuutumatu teabe edastamine neile aadressidele on keelatud.
 

Dokumendihalduse, halduse, riigivara haldamise, õigusteeninduse ja personalitöö ülesandeid täidab
ministeeriumide ühisosakond, mille kontaktid leiate rahandusministeeriumi kontaktiloendist.

 

Contacts

Vanglate osakond

Name Position Telephone E-mail
Leanyka Libeon (+372) 620 8227 Leanyka.Libeon@just.ee
Jane Naur (+372) 620 8271 Jane.Naur@just.ee
Tanel Meiel (+372) 620 8218 Tanel.Meiel@just.ee

Karistuse täideviimise talitus

Name Position Telephone E-mail
Priit Post (+372) 620 8286 Priit.Post@just.ee
Andreas Aljas (+372) 620 8216 Andreas.Aljas@just.ee
Silver Pauk (+372) 620 8280 Silver.Pauk@just.ee
Heleli Saulep (+372) 620 8295 Heleli.Saulep@just.ee
Taavi Siru (+372) 620 8277 Taavi.Siru@just.ee
Elen Tisler (+372) 620 8285 Elen.Tisler@just.ee

Taasühiskonnastamise talitus

Name Position Telephone E-mail
Merike Sirendi (+372) 620 8293 Merike.Sirendi@just.ee
Liisu Anger (+372) 620 8292 Liisu.Anger@just.ee
Emma Bachmann (+372) 620 8217 Emma.Bachmann@just.ee
Teet Kajala (+372) 620 8230 Teet.Kajala@just.ee
Kertu Külaots (+372) 620 8294 Kertu.Kylaots@just.ee
Karis Paumets (+372) 620 8269 Karis.Paumets@just.ee
Hedi Reima (+372) 620 8228 Hedi.Reima@just.ee
Helen Tõnise (+372) 620 8289 Helen.Tonise@just.ee

Sisekontrolli talitus

Name Position Telephone E-mail
Diana Kõmmus (+372) 680 3134 Diana.Kommus@just.ee
Maris Markus (+372) 680 3135 Maris.Markus@just.ee
Ülle Tapner (+372) 680 3130 Ylle.Tapner@just.ee

Õiguse ja arenduse talitus

Name Position Telephone E-mail
Viorica Tšaikovski (+372) 620 8231 Viorica.Tsaikovski@just.ee
Laura Glaase (+372) 620 8219 Laura.Glaase@just.ee
Deili Jurjev (+372) 620 8268 Deili.Jurjev@just.ee
Pille-Riin Kristmann (+372) 620 8229 Pille-Riin.Kristmann@just.ee
Ülle-Nancy Liiv (+372) 620 8232 Nancy.Liiv@just.ee
Riina Sooäär (+372) 620 8225 Riina.Sooaar@just.ee