Sa oled siin

Justiitsministeerium

Suur-Ameerika 1,
10122 Tallinn

  • Registrinumber: 70000898
    Telefon: (+372) 620 8100
    E-post:info@just.ee

  •  

Justiitsministeerium on avatud esmaspäevast reedeni 8.30–17.

 

Vanglate osakond asub Jõhvis Jaama tn 7 (postiaadress on siiski Suur-Ameerika 1, 10122 Tallinn).

 

Ministeeriumi ametnikud võtavad kodanikke vastu iga kuu esimesel neljapäeval kl 14–17. Vastuvõtule tuleb kindlasti registreeruda telefonil 620 8100 või meilitsi: info@just.ee.

Justiitsministeerium kaardil
Klõpsa kaardil, et näha suuremalt
Justiitsministeeriumi hoone
 
 

Justiitsministeeriumi e-posti aadressid on ette nähtud ainult ametialaseks suhtlemiseks,
reklaami ja muu asjassepuutumatu teabe edastamine neile aadressidele on keelatud.

 

Kontaktid

Justiitsministeerium

Nimi Ametinimetus Telefon E-post
Urmas Reinsalu Minister 620 8100 Urmas.Reinsalu@just.ee
Kert Karus Ministri nõunik Kert.Karus@just.ee
Birgit Remiküll Ministri nõunik 5699 9680 Birgit.Remikyll@just.ee
Riina Solman Ministri nõunik Riina.Solman@just.ee

Siseauditiosakond

Nimi Ametinimetus Telefon E-post
Annika Kütt Juhataja 620 8254 Annika.Kytt@just.ee
Riina Lepik Siseaudiitor 620 8259 Riina.Lepik@just.ee
Ljubov Prijomõševa Siseaudiitor 620 8253 Ljubov.Prijomoseva@just.ee
Terly Toomast Siseaudiitor 620 8256 Terly.Toomast@just.ee

Kantsleri vastutusvaldkond

Nimi Ametinimetus Telefon E-post
Tõnis Saar Kantsler 620 8105 Tonis.Saar@just.ee
Kristi Kraavi-Käerdi Kantsleri nõunik ELi küsimustes 5770 3940 Kristi.Kraavi-Kaerdi@just.ee

Üldosakond

Nimi Ametinimetus Telefon E-post
Lanne Laasik Sekretär-asjaajaja 620 8100 Lanne.Laasik@just.ee
Liisa Tolli Sekretär-asjaajaja 620 8105 Liisa.Tolli@just.ee

Arendus- ja personalitalitus

Nimi Ametinimetus Telefon E-post
Mari Saarniit Juhataja 620 8133 Mari.Saarniit@just.ee
Ülle Leht Välisabi nõunik 620 8185 Ylle.Leht@just.ee
Liina Simm Nõunik 620 8134 Liina.Simm@just.ee
Maria Suurna Välissuhete nõunik 620 8193 Maria.Suurna@just.ee

Avalike suhete talitus

Nimi Ametinimetus Telefon E-post
Katrin Lunt Juhataja 527 6806 Katrin.Lunt@just.ee
Leanyka Libeon Pressiesindaja 5693 4856 Leanyka.Libeon@just.ee
Kristin Rammus Pressiesindaja 5555 4540 Kristin.Rammus@just.ee
Teele Sihtmäe Nõunik 508 2589 Teele.Sihtmae@just.ee
Kalev Lattik Toimetaja 620 8116 Kalev.Lattik@just.ee

Eelarve- ja strateegiatalitus

Nimi Ametinimetus Telefon E-post
Silver Salla Juhataja 524 7568 Silver.Salla@just.ee
Astra Türk Finantsspetsialist 620 8141 Astra.Tyrk@just.ee

Infotehnoloogia ja andmeturbe talitus

Nimi Ametinimetus Telefon E-post
Liisi Seene Juhataja 680 3115 Liisi.Pars@just.ee
Bert Blös Nõunik 680 3127 Bert.Blos@just.ee
Liis Didvig Nõunik 680 3128 Liis.Didvig@just.ee
Elen Kraavik Nõunik 680 3140 Elen.Kraavik@just.ee
Kati Mets Nõunik 620 8157 Kati.Mets@just.ee

Justiitshalduspoliitika valdkond

Nimi Ametinimetus Telefon E-post
Marko Aavik Asekantsler 680 3116 Marko.Aavik@just.ee

Justiitshalduspoliitika osakond

Nimi Ametinimetus Telefon E-post
Marleen Kippar Nõunik 680 3102 Marleen.Kippar@just.ee
Keiu Kikas Referent 680 3116 Keiu.Kikas@just.ee

Vabakutsete talitus

Nimi Ametinimetus Telefon E-post
Gunnar Vaikmaa Juhataja 680 3120 Gunnar.Vaikmaa@just.ee
Alar Must Nõunik 680 3113 Alar.Must@just.ee
Maret Saanküll Nõunik 680 3125 Maret.Saankyll@just.ee
Helen Vahkal Nõunik 680 3103 Helen.Vahkal@just.ee
Helen Põldsepp Nõunik 680 3114 Helen.Poldsepp@just.ee

Kohturegistrite talitus

Nimi Ametinimetus Telefon E-post
Kairit Kirsipuu Juhataja 680 3109 Kairit.Kirsipuu@just.ee
Kadri Laud Nõunik 680 3122 Kadri.Laud@just.ee
Berit Loog Nõunik 680 3126 Berit.Loog@just.ee

Riigi Teataja talitus

Nimi Ametinimetus Telefon E-post
Jüri Heinla Juhataja 506 4722 Jyri.Heinla@just.ee
Grete Kopso Nõunik 620 8262 Grete.Kopso@just.ee
Maret Mauer Nõunik 521 1811 Maret.Mauer@just.ee
Silver Raukas Nõunik 620 8260 Silver.Raukas@just.ee
Pille Vinkel Nõunik 620 8167 Pille.Vinkel@just.ee
Ene Kasesalu Konsultant 680 3161 Ene.Kasesalu@just.ee
Gerly Kuivkaev Konsultant 5770 3819 Gerly.Kuivkaev@just.ee
Imre Sobnin Konsultant 620 8233 Imre.Sobnin@just.ee
Ülle Urb Konsultant 620 8166 Ulle.Urb@just.ee
Marike Võime Konsultant 620 8146 Marike.Voime@just.ee

Kohtute talitus

Nimi Ametinimetus Telefon E-post
Kaidi Lippus Juhataja 680 3123 Kaidi.Lippus@just.ee
Siret Jürgenson Nõunik 680 3117 Siret.Jyrgenson@just.ee
Merit Kõlvart Nõunik 680 3133 Merit.Kolvart@just.ee
Margit Lauri Nõunik 680 3144 Margit.Lauri@just.ee
Karin Miller Nõunik 680 3108 Karin.Miller@just.ee
Aliis Pihkva Nõunik 680 3129 Aliis.Pihkva@just.ee
Lagle Zobel Nõunik 620 8279 Lagle.Zobel@just.ee
Signe Usar Nõunik 680 3119 Signe.Usar@just.ee
Külli Luha Analüütik 680 3110 Kylli.Luha@just.ee

Kriminaalpoliitika valdkond

Nimi Ametinimetus Telefon E-post
Kristel Siitam-Nyiri Asekantsler 620 8111 Kristel.Siitam-Nyiri@just.ee

Kriminaalpoliitika osakond

Nimi Ametinimetus Telefon E-post
Kärt Repponen Sekretär-asjaajaja 620 8111 Kart.Repponen@just.ee

Analüüsitalitus

Nimi Ametinimetus Telefon E-post
Mari-Liis Sööt Juhataja 620 8223 Mari-Liis.Soot@just.ee
Andri Ahven Nõunik 620 8246 Andri.Ahven@just.ee
Kätlin-Chris Kruusmaa Nõunik 620 8206 Katlin.Kruusmaa@just.ee
Kaire Tamm Nõunik 620 8208 Kaire.Tamm@just.ee
Brit Tammiste Nõunik 620 8179 Brit.Tammiste@just.ee
Krister Tüllinen Nõunik 620 8178 Krister.Tyllinen@just.ee
Stanislav Solodov Projektijuht 620 8120 Stanislav.Solodov@just.ee

Karistusõiguse ja menetluse talitus

Nimi Ametinimetus Telefon E-post
Tanel Kalmet Juhataja 5661 4013 Tanel.Kalmet@just.ee
Julia Antonova Nõunik justiitsküsimustes EV alalises esinduses ELi juures +32 2227 3916 Julia.Antonova@mfa.ee
Einar Hillep Nõunik 620 8222 Einar.Hillep@just.ee
Anne Kruusement Nõunik 620 8203 Anne.Kruusement@just.ee
Markus Kärner Nõunik 620 8124 Markus.Karner@just.ee
Markko Künnapu Nõunik 620 8200 Markko.Kynnapu@just.ee
Tuuli Lepp Nõunik 620 8205 Tuuli.Lepp@just.ee
Anu Leps Nõunik 620 8117 Anu.Leps@just.ee
Mare Tannberg Nõunik 620 8237 Mare.Tannberg@just.ee

Rahvusvahelise justiitskoostöö talitus

Nimi Ametinimetus Telefon E-post
Astrid Laurendt-Hanioja Juhataja 5303 0665 Astrid.Laurendt@just.ee
Anastasia Antonova Nõunik 620 8183 Anastasia.Antonova@just.ee
Julia Deržilo Nõunik 620 8192 Julia.Derzilo@just.ee
Marii-Elisa Pärna Nõunik 715 3443 Marii-Elisa.Parna@just.ee
Karin Tammaru Referent 620 8186 Karin.Tammaru@just.ee

Õiguspoliitika valdkond

Nimi Ametinimetus Telefon E-post
Kai Härmand Asekantsler 620 8201 Kai.Harmand@just.ee

Õiguspoliitika osakond

Nimi Ametinimetus Telefon E-post
Kirke Härma-Tamme Sekretär-asjaajaja 620 8201 Kirke.Harma-Tamme@just.ee
Annika Leevand Nõunik, õiguse kodifitseerimise ja õigusloome arendamise projektijuht 620 8236 Annika.Leevand@just.ee
Kärt Merilain Nõunik 5694 0223 Kart.Merilain@just.ee
Katrin Välimäe Referent 620 8276 Katrin.Valimae@just.ee
Pille Kriibi Nõunik justiitsküsimustes EV alalises esinduses ELi juures +324 9626 9242 Pille.Kriibi@mfa.ee

Avaliku õiguse talitus

Nimi Ametinimetus Telefon E-post
Illimar Pärnamägi Juhataja 620 8175 Illimar.Parnamagi@just.ee
Margit Gross Nõunik, riigikaitseõiguse revisjoni töörühma juht 620 8284 Margit.Gross@just.ee
Age Inkinen Nõunik 620 8106 Age.Inkinen@just.ee
Mariko Jõeorg-Jurtšenko Nõunik 620 8207 Mariko.Joeorg-Jurtsenko@just.ee
Andrus Jürgens Nõunik 620 8242 Andrus.Jyrgens@just.ee
Heili Kaares Nõunik 620 8189 Heili.Kaares@just.ee
Maie Leier Nõunik 620 8174 Maie.Salk@just.ee
Merili Oja Nõunik justiitsküsimustes EV alalises esinduses ELi juures +32 2 227 4355 Merili.Oja@mfa.ee
Sander Põllumäe Nõunik 620 8188 Sander.Pollumae@just.ee
Mirjam Rannula Nõunik 620 8195 Mirjam.Rannula@just.ee
Monika Tappo Nõunik 620 8184 Monika.Tappo@just.ee

Eraõiguse talitus

Nimi Ametinimetus Telefon E-post
Indrek Niklus Juhataja 620 8210 Indrek.Niklus@just.ee
Stella Johanson Nõunik 620 8240 Stella.Johanson@just.ee
Kärt Karus Nõunik 620 8226 Kart.Karus@just.ee
Haldi Koit Nõunik 620 8151 Haldi.Koit@just.ee
Gea Lepik Nõunik 620 8258 Gea.Lepik@just.ee
Vaike Murumets Nõunik 620 8263 Vaike.Murumets@just.ee
Kärt Nemvalts Nõunik 620 8283 Kart.Nemvalts@just.ee
Andra Salk Nõunik 620 8244 Andra.Salk@just.ee
Käddi Tammiku Nõunik 620 8243 Kaddi.Tammiku@just.ee
Triin Tõnisson Nõunik 620 8261 Triin.Tonisson@just.ee
Kaidi Urgas Nõunik 620 8153 Kaidi.Urgas@just.ee

Õigusloome korralduse talitus

Nimi Ametinimetus Telefon E-post
Karmen Vilms Juhataja 620 8209 Karmen.Vilms@just.ee
Tiiu Greenbaum Nõunik 620 8252 Tiiu.Greenbaum@just.ee
Margit Juhkam Nõunik 620 8213 Margit.Juhkam@just.ee
Joel Kook Nõunik 620 8248 Joel.Kook@just.ee
Helen Kranich Nõunik 620 8257 Helen.Kranich@just.ee
Katariina Kärsten Nõunik 620 8177 Katariina.Karsten@just.ee
Külvi Noor Nõunik 715 3444 Kylvi.Noor@just.ee
Uku-Mats Peedosk Nõunik 620 8187 Uku-Mats.Peedosk@just.ee
Kärt Põder Nõunik 620 8239 Kart.Poder@just.ee
Marko Soll Nõunik 620 8282 Marko.Soll@just.ee
Merit Valge Nõunik 620 8112 Merit.Valge@just.ee
Taima Kiisverk Toimetaja 620 8181 Taima.Kiisverk@just.ee
Mari Koik Toimetaja 620 8270 Mari.Koik@just.ee

Vanglate valdkond

Nimi Ametinimetus Telefon E-post
Priit Kama Asekantsler 620 8103 Priit.Kama@just.ee
Maarja Raja Asekantsleri nõunik 620 8227 Maarja.Raja@just.ee

Vanglate osakond

Nimi Ametinimetus Telefon E-post
Merike Kütt Nõunik-peakaplan 620 8218 Merike.Kytt@just.ee
Jane Naur Sekretär-asjaajaja 620 8271 Jane.Naur@just.ee

Karistuse täideviimise talitus

Nimi Ametinimetus Telefon E-post
Priit Post Juhataja 620 8286 Priit.Post@just.ee
Helina Kasvandik Nõunik 620 8267 Helina.Kasvandik@just.ee
Sten-Henrik Kendaru Nõunik 620 8280 Sten-Henrik.Kendaru@just.ee
Jan Lants Nõunik 680 3137 Jan.Lants@just.ee
Eveli Lill Nõunik 620 8277 Eveli.Lill@just.ee
Keiti Roosbaum Nõunik 620 8216 Keiti.Roosbaum@just.ee
Heleli Saulep Nõunik 620 8295 Heleli.Saulep@just.ee
Elen Tasane Nõunik 620 8285 Elen.Tasane@just.ee

Taasühiskonnastamise talitus

Nimi Ametinimetus Telefon E-post
Merike Sirendi Juhataja 620 8293 Merike.Sirendi@just.ee
Liisu Anger Nõunik 620 8292 Liisu.Anger@just.ee
Emma Bachmann Nõunik 620 8217 Emma.Bachmann@just.ee
Velli Ehasalu Nõunik 620 8269 Velli.Ehasalu@just.ee
Kristel Floren Nõunik 620 8294 Kristel.Floren@just.ee
Linda Paap Nõunik 620 8230 Linda.Paap@just.ee
Hedi Reima Nõunik 620 8228 Hedi.Reima@just.ee
Helen Tõnise Nõunik 620 8289 Helen.Tonise@just.ee

Sisekontrolli talitus

Nimi Ametinimetus Telefon E-post
Aira Praakle Juhataja 680 3134 Aira.Praakle@just.ee
Maris Markus Sisekontrolör 680 3135 Maris.Markus@just.ee
Ülle Tapner Sisekontrolör 680 3130 Ylle.Tapner@just.ee

Õiguse ja arenduse talitus

Nimi Ametinimetus Telefon E-post
Viorica Tšaikovski Juhataja 620 8231 Viorica.Tsaikovski@just.ee
Laura Glaase Nõunik 620 8219 Laura.Glaase@just.ee
Külli Guljavin Nõunik 620 8225 Kylli.Guljavin@just.ee
Deili Jurjev Nõunik 620 8268 Deili.Jurjev@just.ee
Pille-Riin Kristmann Nõunik 620 8229 Pille-Riin.Kristmann@just.ee
Martin Ziehr Nõunik Martin.Ziehr@just.ee