Sa oled siin

Justiitsministeerium

Suur-Ameerika 1,
10122 Tallinn

  • Registrinumber: 70000898
    Telefon: (+372) 620 8100
    E-post:info@just.ee

  •  

Justiitsministeerium on avatud esmaspäevast reedeni 8.30–17.

 

Vanglate osakond asub Jõhvis Jaama tn 7 (postiaadress on siiski Suur-Ameerika 1, 10122 Tallinn).

 

Kodanike vastuvõtt

Justiitsministeerium kaardil
Klõpsa kaardil, et näha suuremalt
Justiitsministeeriumi hoone
 
 

Justiitsministeeriumi e-posti aadressid on ette nähtud ainult ametialaseks suhtlemiseks,
reklaami ja muu asjassepuutumatu teabe edastamine neile aadressidele on keelatud.
 

Dokumendihalduse, halduse, riigivara haldamise, õigusteeninduse ja personalitöö ülesandeid täidab
ministeeriumide ühisosakond, mille kontaktid leiate rahandusministeeriumi kontaktiloendist.

 

Kontaktid

Justiitsministeerium

Nimi Ametinimetus Telefon E-post
Maris Lauri Minister Maris.Lauri@just.ee
Kristel Kranich Ministri nõunik 5183726 Kristel.Kranich@just.ee
Karita Karotam Ministri nõunik Karita.Karotam@just.ee
Väino Linde Ministri nõunik 5049695 Vaino.Linde@just.ee

Justiitshalduspoliitika valdkond

Nimi Ametinimetus Telefon E-post
Viljar Peep Asekantsler Viljar.Peep@just.ee

Kriminaalpoliitika valdkond

Nimi Ametinimetus Telefon E-post
Markus Kärner Asekantsler 620 8111 Markus.Karner@just.ee