Sa oled siin

Justiitsministeerium

Suur-Ameerika 1,
10122 Tallinn

  • Registrinumber: 70000898
    Telefon: (+372) 620 8100
    E-post:info@just.ee

  •  

Justiitsministeerium on avatud esmaspäevast reedeni 8.30–17.

 

Vanglate osakond asub Jõhvis Jaama tn 7 (postiaadress on siiski Suur-Ameerika 1, 10122 Tallinn).

 

Kodanike vastuvõtt

Justiitsministeerium kaardil
Klõpsa kaardil, et näha suuremalt
Justiitsministeeriumi hoone
 
 

Justiitsministeeriumi e-posti aadressid on ette nähtud ainult ametialaseks suhtlemiseks,
reklaami ja muu asjassepuutumatu teabe edastamine neile aadressidele on keelatud.
 

Dokumendihalduse, halduse, riigivara haldamise, õigusteeninduse ja personalitöö ülesandeid täidab
ministeeriumide ühisosakond, mille kontaktid leiate rahandusministeeriumi kontaktiloendist.

 

Kontaktid

Siseauditiosakond

Nimi Ametinimetus Telefon E-post
Karin Karpa Juhataja 620 8259 Karin.Karpa@just.ee
Riina Lepik Siseaudiitor 620 8254 Riina.Lepik@just.ee
Terly Toomast Siseaudiitor 620 8256 Terly.Toomast@just.ee
Kleiri Vest Siseaudiitor 620 8136 Kleiri.Vest@just.ee

Justiitshalduspoliitika osakond

Nimi Ametinimetus Telefon E-post
Kertu Priimägi Nõunik 620 8156 Kertu.Priimagi@just.ee
Sirli Sorrok Referent 680 3116 Sirli.Sorrok@just.ee

Vabakutsete talitus

Nimi Ametinimetus Telefon E-post
Juta Jõgis Nõunik 620 8114 Juta.Jogis@just.ee
Elin Uusväli Nõunik 620 8210 Elin.Uusvali@just.ee
Aleksandr Logussov Nõunik 680 3111 Aleksandr.Logussov@just.ee
Alar Must Nõunik 680 3113 Alar.Must@just.ee
Maret Saanküll Nõunik 680 3125 Maret.Saankyll@just.ee
Lisett Reimann-Erik Referent 680 3118 Lisett.Reimann-Erik@just.ee
Rasmus Uusküla Projektijuht 620 8152 Rasmus.Uuskyla@just.ee
Kairit Kirsipuu Nõunik 680 3109 Kairit.Kirsipuu@just.ee

Kohturegistrite talitus

Nimi Ametinimetus Telefon E-post
Margit Veskimäe Juhataja 680 3121 Margit.Veskimae@just.ee
Kadri Laud Nõunik 680 3122 Kadri.Laud@just.ee

Riigi Teataja talitus

Nimi Ametinimetus Telefon E-post
Jüri Heinla Juhataja 5064 722 Jyri.Heinla@just.ee
Doris Abe Nõunik 620 8262 Doris.Abe@just.ee
Maret Mauer Nõunik 521 1811 Maret.Mauer@just.ee
Silver Raukas Nõunik 620 8260 Silver.Raukas@just.ee
Mari Peetris Nõunik 620 8167 Mari.Peetris@just.ee
Ene Kasesalu Konsultant 680 3161 Ene.Kasesalu@just.ee
Gerly Kuivkaev Konsultant 5770 3819 Gerly.Kuivkaev@just.ee
Imre Sobnin Konsultant 620 8233 Imre.Sobnin@just.ee
Ülle Urb Konsultant 620 8166 Ulle.Urb@just.ee
Marike Võime Konsultant 620 8146 Marike.Voime@just.ee

Kohtute talitus

Nimi Ametinimetus Telefon E-post
Kaidi Lippus Juhataja 680 3123 Kaidi.Lippus@just.ee
Eneli Kivi Nõunik 620 8104 Eneli.Kivi@just.ee
Kristin Odamus Nõunik 620 8158 kristin.odamus@just.ee
Siret Jürgenson Nõunik 680 3117 Siret.Jyrgenson@just.ee
Margit Lauri Nõunik 680 3144 Margit.Lauri@just.ee
Marilin Reintamm Nõunik 680 3108 Marilin.Reintamm@just.ee
Lagle Zobel Nõunik 620 8279 Lagle.Zobel@just.ee
Madis Ernits Nõunik madis.ernits@just.ee
Külli Luha Analüütik 680 3110 Kylli.Luha@just.ee

Vanglate osakond

Nimi Ametinimetus Telefon E-post
Leanyka Libeon Asekantsleri nõunik 620 8227 Leanyka.Libeon@just.ee
Tanel Meiel Peakaplan 620 8218 Tanel.Meiel@just.ee

Karistuse täideviimise talitus

Nimi Ametinimetus Telefon E-post
Priit Post Juhataja 620 8286 Priit.Post@just.ee
Silver Pauk Nõunik 620 8280 Silver.Pauk@just.ee
Heleli Saulep Nõunik 620 8295 Heleli.Saulep@just.ee
Mirjam Aluvee Nõunik mirjam.aluvee@just.ee
Elen Tisler Nõunik 620 8285 Elen.Tisler@just.ee

Taasühiskonnastamise talitus

Nimi Ametinimetus Telefon E-post
Merike Sirendi Juhataja 620 8293 Merike.Sirendi@just.ee
Liisu Anger Nõunik 620 8292 Liisu.Anger@just.ee
Teet Kajala Nõunik 620 8230 Teet.Kajala@just.ee
Kertu Külaots Nõunik 620 8294 Kertu.Kylaots@just.ee
Karis Paumets Nõunik 620 8269 Karis.Paumets@just.ee
Hedi Reima Nõunik 620 8228 Hedi.Reima@just.ee
Helen Tõnise Nõunik 620 8289 Helen.Tonise@just.ee

Sisekontrolli talitus

Nimi Ametinimetus Telefon E-post
Diana Kõmmus Juhataja 680 3134 Diana.Kommus@just.ee
Maris Markus Sisekontrolör 680 3135 Maris.Markus@just.ee
Ülle Tapner Sisekontrolör 680 3130 Ylle.Tapner@just.ee

Õiguse ja arenduse talitus

Nimi Ametinimetus Telefon E-post
Viorica Tšaikovski Juhataja 620 8231 Viorica.Tsaikovski@just.ee
Laura Glaase Nõunik 620 8219 Laura.Glaase@just.ee
Deili Jurjev Nõunik 620 8268 Deili.Jurjev@just.ee
Pille-Riin Kristmann Nõunik 620 8229 Pille-Riin.Kristmann@just.ee
Riina Sooäär Nõunik 620 8225 Riina.Sooaar@just.ee