Sa oled siin

Justiitsministeerium

Suur-Ameerika 1,
10122 Tallinn

  • Registrinumber: 70000898
    Telefon: (+372) 620 8100
    E-post:info@just.ee

  •  

Justiitsministeerium on avatud esmaspäevast reedeni 8.30–17.

 

Vanglate osakond asub Jõhvis Jaama tn 7 (postiaadress on siiski Suur-Ameerika 1, 10122 Tallinn).

 

Kodanike vastuvõtt

Justiitsministeerium kaardil
Klõpsa kaardil, et näha suuremalt
Justiitsministeeriumi hoone
 
 

Justiitsministeeriumi e-posti aadressid on ette nähtud ainult ametialaseks suhtlemiseks,
reklaami ja muu asjassepuutumatu teabe edastamine neile aadressidele on keelatud.
 

Dokumendihalduse, halduse, riigivara haldamise, õigusteeninduse ja personalitöö ülesandeid täidab
ministeeriumide ühisosakond, mille kontaktid leiate rahandusministeeriumi kontaktiloendist.

 

Kontaktid

Siseauditiosakond

Nimi Ametinimetus Telefon E-post
Karin Karpa Juhataja 620 8259 Karin.Karpa@just.ee
Riina Lepik Siseaudiitor 620 8254 Riina.Lepik@just.ee
Terly Toomast Siseaudiitor 620 8256 Terly.Toomast@just.ee
Kleiri Vest Siseaudiitor 620 8136 Kleiri.Vest@just.ee

Vanglate osakond

Nimi Ametinimetus Telefon E-post
Leanyka Libeon Asekantsleri nõunik 620 8227 Leanyka.Libeon@just.ee
Jane Paumere Sekretär-asjaajaja 620 8271 Jane.Paumere@just.ee
Tanel Meiel Peakaplan 620 8218 Tanel.Meiel@just.ee

Karistuse täideviimise talitus

Nimi Ametinimetus Telefon E-post
Priit Post Juhataja 620 8286 Priit.Post@just.ee
Andreas Aljas Nõunik 620 8216 Andreas.Aljas@just.ee
Silver Pauk Nõunik 620 8280 Silver.Pauk@just.ee
Heleli Saulep Nõunik 620 8295 Heleli.Saulep@just.ee
Eve Kangro Nõunik 620 8267 Eve.Kangro@just.ee
Elen Tisler Nõunik 620 8285 Elen.Tisler@just.ee

Taasühiskonnastamise talitus

Nimi Ametinimetus Telefon E-post
Merike Sirendi Juhataja 620 8293 Merike.Sirendi@just.ee
Liisu Anger Nõunik 620 8292 Liisu.Anger@just.ee
Teet Kajala Nõunik 620 8230 Teet.Kajala@just.ee
Kertu Külaots Nõunik 620 8294 Kertu.Kylaots@just.ee
Karis Paumets Nõunik 620 8269 Karis.Paumets@just.ee
Hedi Reima Nõunik 620 8228 Hedi.Reima@just.ee
Helen Tõnise Nõunik 620 8289 Helen.Tonise@just.ee

Sisekontrolli talitus

Nimi Ametinimetus Telefon E-post
Diana Kõmmus Juhataja 680 3134 Diana.Kommus@just.ee
Maris Markus Sisekontrolör 680 3135 Maris.Markus@just.ee
Ülle Tapner Sisekontrolör 680 3130 Ylle.Tapner@just.ee

Õiguse ja arenduse talitus

Nimi Ametinimetus Telefon E-post
Viorica Tšaikovski Juhataja 620 8231 Viorica.Tsaikovski@just.ee
Laura Glaase Nõunik 620 8219 Laura.Glaase@just.ee
Deili Jurjev Nõunik 620 8268 Deili.Jurjev@just.ee
Pille-Riin Kristmann Nõunik 620 8229 Pille-Riin.Kristmann@just.ee
Ülle-Nancy Liiv Nõunik 620 8232 Nancy.Liiv@just.ee
Riina Sooäär Nõunik 620 8225 Riina.Sooaar@just.ee