Sa oled siin

Justiitsministeerium

Suur-Ameerika 1,
10122 Tallinn

  • Registrinumber: 70000898
    Telefon: (+372) 620 8100
    E-post:info@just.ee

  •  

Justiitsministeerium on avatud esmaspäevast reedeni 8.30–17.

 

Vanglate osakond asub Jõhvis Jaama tn 7 (postiaadress on siiski Suur-Ameerika 1, 10122 Tallinn).

 

Kodanike vastuvõtt

Justiitsministeerium kaardil
Klõpsa kaardil, et näha suuremalt
Justiitsministeeriumi hoone
 
 

Justiitsministeeriumi e-posti aadressid on ette nähtud ainult ametialaseks suhtlemiseks,
reklaami ja muu asjassepuutumatu teabe edastamine neile aadressidele on keelatud.
 

Dokumendihalduse, halduse, riigivara haldamise, õigusteeninduse ja personalitöö ülesandeid täidab
ministeeriumide ühisosakond, mille kontaktid leiate rahandusministeeriumi kontaktiloendist.

 

Kontaktid

Kriminaalpoliitika osakond

Nimi Ametinimetus Telefon E-post
Kärt Repponen Sekretär-asjaajaja 620 8111 Kart.Repponen@just.ee
Tuuli Lepp Nõunik justiitsküsimustes EV alalises esinduses ELi juures +324 9626 8360 Tuuli.Lepp@mfa.ee

Analüüsitalitus

Nimi Ametinimetus Telefon E-post
Mari-Liis Sööt Juhataja 620 8223 Mari-Liis.Soot@just.ee
Andri Ahven Nõunik 620 8246 Andri.Ahven@just.ee
Kätlin-Chris Kruusmaa Nõunik 620 8206 Katlin.Kruusmaa@just.ee
Anu Leps Nõunik 620 8117 Anu.Leps@just.ee
Kaire Tamm Nõunik 620 8208 Kaire.Tamm@just.ee
Brit Tammiste Nõunik 620 8179 Brit.Tammiste@just.ee
Krister Tüllinen Nõunik 620 8178 Krister.Tyllinen@just.ee
Terje Smitt Projekti koordinaator 620 8115 Terje.Smitt@just.ee
Stanislav Solodov Projektijuht 620 8120 Stanislav.Solodov@just.ee
Laidi Surva Projektijuht 620 8160 Laidi.Surva@just.ee

Karistusõiguse ja menetluse talitus

Nimi Ametinimetus Telefon E-post
Merit Bobrõšev Juhataja 620 8154 Merit.Bobrosev@just.ee
Einar Hillep Nõunik 620 8222 Einar.Hillep@just.ee
Anne Kruusement Nõunik 620 8203 Anne.Kruusement@just.ee
Markko Künnapu Nõunik 620 8200 Markko.Kynnapu@just.ee
Mare Tannberg Nõunik 620 8237 Mare.Tannberg@just.ee
Mari Keskküla Nõunik 620 8162 Mari.Keskkyla@just.ee
Martin Ziehr Nõunik 620 8118 Martin.Ziehr@just.ee

Rahvusvahelise justiitskoostöö talitus

Nimi Ametinimetus Telefon E-post
Astrid Laurendt-Hanioja Juhataja 5303 0665 Astrid.Laurendt@just.ee
Anastasia Antonova Nõunik 620 8183 Anastasia.Antonova@just.ee
Julia Deržilo Nõunik 620 8192 Julia.Derzilo@just.ee
Marii-Elisa Pärna Nõunik 715 3443 Marii-Elisa.Parna@just.ee
Karin Tammaru Referent 620 8186 Karin.Tammaru@just.ee

Vanglate osakond

Nimi Ametinimetus Telefon E-post
Leanyka Libeon Asekantsleri nõunik 620 8227 Leanyka.Libeon@just.ee
Tanel Meiel Peakaplan 620 8218 Tanel.Meiel@just.ee

Karistuse täideviimise talitus

Nimi Ametinimetus Telefon E-post
Priit Post Juhataja 620 8286 Priit.Post@just.ee
Silver Pauk Nõunik 620 8280 Silver.Pauk@just.ee
Heleli Saulep Nõunik 620 8295 Heleli.Saulep@just.ee
Mirjam Aluvee Nõunik mirjam.aluvee@just.ee
Elen Tisler Nõunik 620 8285 Elen.Tisler@just.ee

Taasühiskonnastamise talitus

Nimi Ametinimetus Telefon E-post
Merike Sirendi Juhataja 620 8293 Merike.Sirendi@just.ee
Liisu Anger Nõunik 620 8292 Liisu.Anger@just.ee
Teet Kajala Nõunik 620 8230 Teet.Kajala@just.ee
Kertu Külaots Nõunik 620 8294 Kertu.Kylaots@just.ee
Karis Paumets Nõunik 620 8269 Karis.Paumets@just.ee
Hedi Reima Nõunik 620 8228 Hedi.Reima@just.ee
Helen Tõnise Nõunik 620 8289 Helen.Tonise@just.ee

Sisekontrolli talitus

Nimi Ametinimetus Telefon E-post
Diana Kõmmus Juhataja 680 3134 Diana.Kommus@just.ee
Maris Markus Sisekontrolör 680 3135 Maris.Markus@just.ee
Ülle Tapner Sisekontrolör 680 3130 Ylle.Tapner@just.ee

Õiguse ja arenduse talitus

Nimi Ametinimetus Telefon E-post
Viorica Tšaikovski Juhataja 620 8231 Viorica.Tsaikovski@just.ee
Laura Glaase Nõunik 620 8219 Laura.Glaase@just.ee
Deili Jurjev Nõunik 620 8268 Deili.Jurjev@just.ee
Pille-Riin Kristmann Nõunik 620 8229 Pille-Riin.Kristmann@just.ee
Riina Sooäär Nõunik 620 8225 Riina.Sooaar@just.ee