Sa oled siin

Justiitsministeerium

Suur-Ameerika 1,
10122 Tallinn

  • Registrinumber: 70000898
    Telefon: (+372) 620 8100
    E-post:info@just.ee

  •  

Justiitsministeerium on avatud esmaspäevast reedeni 8.30–17.

 

Vanglate osakond asub Jõhvis Jaama tn 7 (postiaadress on siiski Suur-Ameerika 1, 10122 Tallinn).

 

Kodanike vastuvõtt

Justiitsministeerium kaardil
Klõpsa kaardil, et näha suuremalt
Justiitsministeeriumi hoone
 
 

Justiitsministeeriumi e-posti aadressid on ette nähtud ainult ametialaseks suhtlemiseks,
reklaami ja muu asjassepuutumatu teabe edastamine neile aadressidele on keelatud.
 

Dokumendihalduse, halduse, riigivara haldamise, õigusteeninduse ja personalitöö ülesandeid täidab
ministeeriumide ühisosakond, mille kontaktid leiate rahandusministeeriumi kontaktiloendist.

 

Kontaktid

Õiguspoliitika osakond

Nimi Ametinimetus Telefon E-post
Kirke Härma-Tamme Referent 620 8201 Kirke.Harma-Tamme@just.ee
Annika Leevand Nõunik, õiguse kodifitseerimise ja õigusloome arendamise projektijuht 620 8236 Annika.Leevand@just.ee
Henrik Trasberg Nõunik Henrik.Trasberg@just.ee
Karmen Vilms Nõunik 620 8209 Karmen.Vilms@just.ee

Avaliku õiguse talitus

Nimi Ametinimetus Telefon E-post
Aaro Mõttus Juhataja 620 8170 Aaro.Mottus@just.ee
Siiri Aulik Nõunik 620 8175 Siiri.Aulik@just.ee
Mariko Jõeorg-Jurtšenko Nõunik 620 8207 Mariko.Joeorg-Jurtsenko@just.ee
Helen Kranich Nõunik 620 8110 Helen.Kranich@just.ee
Andra Laurand Nõunik 620 8142 Andra.Laurand@just.ee
Monika Mikiver Nõunik 620 8112 Monika.Mikiver@just.ee
Mirjam Rannula Nõunik 620 8195 Mirjam.Rannula@just.ee
Signe Reinsalu Nõunik 620 8130 Signe.Reinsalu@just.ee
Monika Tappo Nõunik 620 8184 Monika.Tappo@just.ee

Intellektuaalomandi ja konkurentsiõiguse talitus

Nimi Ametinimetus Telefon E-post
Kärt Nemvalts Juhataja 620 8283 Kart.Nemvalts@just.ee
Käddi Tammiku Nõunik 620 8174 Kaddi.Tammiku@just.ee

Eraõiguse talitus

Nimi Ametinimetus Telefon E-post
Vaike Murumets Juhataja 620 8263 Vaike.Murumets@just.ee
Stella Johanson Nõunik 620 8240 Stella.Johanson@just.ee
Kristiina Koll Nõunik 620 8265 Kristiina.Koll@just.ee
Andra Olm Nõunik 620 8244 Andra.Olm@just.ee
Kristiina Padu Nõunik 620 8163 Kristiina.Padu@just.ee
Maarit Puhm Nõunik 620 8226 Maarit.Puhm@just.ee
Maria Sutt Nõunik 620 8128 Maria.Sutt@just.ee
Triin Tõnisson Nõunik 620 8261 Triin.Tonisson@just.ee
Kaidi Urgas Nõunik 620 8153 Kaidi.Urgas@just.ee

Õigusloome korralduse talitus

Nimi Ametinimetus Telefon E-post
Margit Juhkam Juhataja 620 8213 Margit.Juhkam@just.ee
Eveli Voolens Nõunik 620 8135 Eveli.Voolens@just.ee
Helen Uustalu Nõunik 620 8257 Helen.Uustalu@just.ee
Iivika Sale Nõunik 620 8102 Iivika.Sale@just.ee
Merit Valge Nõunik 620 8143 Merit.Valge@just.ee
Pilleriin Lindsalu Nõunik 620 8221 Pilleriin.Lindsalu@just.ee
Tiiu Greenbaum Nõunik 620 8252 Tiiu.Greenbaum@just.ee
Joel Kook Nõunik 620 8248 Joel.Kook@just.ee
Kati Lõbu Nõunik 620 8235 kati.lobu@just.ee
Uku-Mats Peedosk Nõunik 620 8187 Uku-Mats.Peedosk@just.ee
Kärt Põder Nõunik 620 8239 Kart.Poder@just.ee
Marko Soll Nõunik 620 8282 Marko.Soll@just.ee
Taima Kiisverk Toimetaja 620 8181 Taima.Kiisverk@just.ee
Mari Koik Toimetaja 620 8270 Mari.Koik@just.ee

Vanglate osakond

Nimi Ametinimetus Telefon E-post
Leanyka Libeon Asekantsleri nõunik 620 8227 Leanyka.Libeon@just.ee
Tanel Meiel Peakaplan 620 8218 Tanel.Meiel@just.ee

Karistuse täideviimise talitus

Nimi Ametinimetus Telefon E-post
Priit Post Juhataja 620 8286 Priit.Post@just.ee
Silver Pauk Nõunik 620 8280 Silver.Pauk@just.ee
Heleli Saulep Nõunik 620 8295 Heleli.Saulep@just.ee
Mirjam Aluvee Nõunik mirjam.aluvee@just.ee
Elen Tisler Nõunik 620 8285 Elen.Tisler@just.ee

Taasühiskonnastamise talitus

Nimi Ametinimetus Telefon E-post
Merike Sirendi Juhataja 620 8293 Merike.Sirendi@just.ee
Liisu Anger Nõunik 620 8292 Liisu.Anger@just.ee
Teet Kajala Nõunik 620 8230 Teet.Kajala@just.ee
Kertu Külaots Nõunik 620 8294 Kertu.Kylaots@just.ee
Karis Paumets Nõunik 620 8269 Karis.Paumets@just.ee
Hedi Reima Nõunik 620 8228 Hedi.Reima@just.ee
Helen Tõnise Nõunik 620 8289 Helen.Tonise@just.ee

Sisekontrolli talitus

Nimi Ametinimetus Telefon E-post
Diana Kõmmus Juhataja 680 3134 Diana.Kommus@just.ee
Maris Markus Sisekontrolör 680 3135 Maris.Markus@just.ee
Ülle Tapner Sisekontrolör 680 3130 Ylle.Tapner@just.ee

Õiguse ja arenduse talitus

Nimi Ametinimetus Telefon E-post
Viorica Tšaikovski Juhataja 620 8231 Viorica.Tsaikovski@just.ee
Laura Glaase Nõunik 620 8219 Laura.Glaase@just.ee
Deili Jurjev Nõunik 620 8268 Deili.Jurjev@just.ee
Pille-Riin Kristmann Nõunik 620 8229 Pille-Riin.Kristmann@just.ee
Riina Sooäär Nõunik 620 8225 Riina.Sooaar@just.ee