Sa oled siin

Ühishoone külastajale

Justiitsministeerium asub Tallinnas aadressil Suur-Ameerika tn 1 ministeeriumide ühishoones. 

Hoone on tööpäeviti avatud kell 9–17, sisse pääsete Suur-Ameerika tänavalt ja Pärnu maantee poolt. Lähedal on Kosmose ja Vineeri bussi- ja trammipeatus ning Lilleküla rongipeatus (u 900 m).

Ühishoone külalised registreeritakse administraatori juures isikut tõendava dokumendi alusel. Fuajeest edasi pääsevad külalised üldjuhul koos saatjaga.

ministeeriumide ühishoone
 

Parkimine ühishoone juures

Ühishoone asub kesklinna tasulises parkimistsoonis. Autoga saate hoonele kõige lähemal peatuda Suur-Ameerika tänaval peatumistaskus ja Väike-Ameerika tänaval; parkida on võimalik Väike-Ameerika tänaval ning ümbruskonna parklais ja tänavail. Ühishoone tõkkepuuga parklas saab parkida juhul, kui see on kutsujaga kokku lepitud.

Tõkkepuuga parklas on ka kaks invaparkimiskohta.

Ühishoone ligipääsetavus

Ratastoolis külastajatel on mugavam siseneda Suur-Ameerika tänava poolt liugustest.

Esimesel korrusel on märgitud juhtrajad, mis viivad administraatoriteni, kus külastaja registreeritakse, ning sealt edasi läbi turnikeeväravate nõupidamisruumidesse ja tualettruumi. Esimese korruse nõupidamiste ruumis Kuusk on olemas vaegkuuljatele vajalikud seadmed.

Esimesel korrusel paiknevad veel suuremad nõupidamisruumid, pressiruum, konverentsiruum ja kohvik. Keldrikorrusel asub söökla, kuhu pääseb trepist ja liftiga.

 

Viimati uuendatud: 12. Jaanuar 2018