Sa oled siin

Ühinguõiguse revisjoni töörühm ja komisjon

Töörühm teeb revisjonis sisulist tööd – õigusanalüüsid, mõjude analüüs –, et töötada välja seaduse eelnõu ja seletuskiri koos kõigi selle juurde kuulutavate materjalidega. Revisjoni komisjon arutab töörühma töö tulemusi ja teeb oma eksperditeadmiste põhjal soovitusi edasiseseks.

 

Töörühm

Advokaadibüroo NOVE, ekspert Urmas Volens – töörühma juht

Advokaadibüroo NOVE, ekspert Arsi Pavelts – töörühma liige

Raidla Ellex advokaadibüroo, ekspert Martin Käerdi – töörühma liige

Andres Vutt – töörühma liige

Kalev Saare – töörühma liige

Margit Vutt – töörühma liige

Sander Kärson – töörühma liige

Villu Kõve – töörühma liige

Eesti Rakendusuuringute Keskus CentAR, ekspert Janno Järve – töörühma liige, mõjude hindamine 

Heili Püümann – abi-ekspert

Inga Järvekülg – abi-ekspert

Ketlin Peterson – abi-ekspert

Triin Tiru – abi-ekspert

Komisjon

Vaike Murumets – komisjoni juht (justiitsministeerium)

Heddi Lutterus – komisjoni juhi asendaja (justiitsministeerium)

Kätlyn Jürisaare – komisjoni põhiliige (sotsiaalsete ettevõtete võrgustik)

Hendrick Rang – komisjoni põhiliige (majandus- ja kommunikatsiooniministeerium)

Karin Madisson – komisjoni põhiliige (advokatuuri äriõiguskomisjon)

Agu Laius – komisjoni põhiliige (kodanikuühiskonna sihtkapital)

Marko Udras – komisjoni põhiliige (kaubandus-tööstuskoda)

Evelin Lopman – komisjoni põhiliige (õiguskantsleri kantselei)

Urmas Mardi – komisjoni põhiliige (korteriühistute liit)

Marten Lauri – komisjoni põhiliige (siseministeerium)

Taimi Grauberg – komisjoni põhiliige (ettevõtluse arendamise sihtasutus)

Mai Palmipuu – komisjoni põhiliige (juristide liit)

Aivar Vimberg – komisjoni põhiliige (Eesti kohtunikuabide ühing)

Maivi Ots – komisjoni põhiliige (advokaadibüroo Eversheds Sutherland Ots & Co)

Piret Jesse – komisjoni põhiliige (advokaadibüroo Sorainen)

Terje Eipre – komisjoni põhiliige (kohtutäiturite ja pankrotihaldurite koda)

Mati Maksing – komisjoni põhiliige (Tallinna ringkonnakohus)

Merilin Oldekop ja Piret Eelmets – komisjoni põhiliige (sotsiaalministeerium)

Andra Pärsimägi – komisjoni põhiliige (Tartu ringkonnakohus)

Jaanus-Janari Kogerman – komisjoni põhiliige (Eesti kirikute nõukogu)

Siim Tammer – komisjoni põhiliige (finantsinspektsioon)

Tarvo Puri – komisjoni põhiliige (notarite koda)

Tanel Ermel – komisjoni põhiliige (maksu- ja tolliamet)

Tarmo Porgand – komisjoni põhiliige (rahandusministeerium)

Annemari Õunpuu – komisjoni põhiliige (Eesti pangaliit)

Alari Rammo – komisjoni põhiliige (mittetulundusühingute ja sihtasutuste liit)

Indrek Alliksaar – komisjoni põhiliige (audiitorkogu)

Sven Papp – komisjoni põhiliige (teenusmajanduse koda)

Lasse Lehis – komisjoni põhiliige (maksumaksjate liit)

Jako Laanemägi – komisjoni põhiliige (Eesti väike- ja keskmiste ettevõtjate assotsiatsioon)

Margus Moor – komisjoni põhiliige (Eesti väikeaktsionäride liit)

 

Viimati uuendatud: 21. Juuni 2021