Sa oled siin

Justiitsministeerium otsib tasuta õigusnõu pakkujaid erivajadustega inimestele

Nõustamine

20.01.2017 Justiitsministeerium kuulutas välja konkursi, et leida kuni kolmeks aastaks tasuta õigusnõu pakkujaid erivajadustega inimestele. Lepingut võidakse samadel tingimustel kuni kahe aasta võrra pikendada.

„Meie eesmärgiks on tagada, et erivajadustega inimesed pääseksid ligi õigusnõustamisele ja abistada neid igapäevasel suhtlemisel ametiasutustega ning asjaajamisel,“ ütles justiitsminister Urmas Reinsalu.

Toetust antakse kalendriaasta kohta kuni 50 000 eurot koos käibemaksuga, mis jaotatakse kuni kolme parima taotleja vahel. Tegevusega tuleb alustada hiljemalt 1. aprillil 2017.

Toetust võib taotleda erivajadustega isikute esindusorganisatsioon või mitu esindusorganisatsiooni ühiselt.

Konkursi tingimuste kehtestamise aluseks oleva määrusega saab tutvuda Riigi Teataja kodulehel ning konkursi käskkirjaga koos toetuse kasutamise eritingimuste ning üldtingimustega, millega lepingu sõlmimine on konkursi võitjale kohustuslik, justiitsministeeriumi veebilehel.

Taotlused tuleb esitada eesti keeles ja elektrooniliselt e-posti aadressile info@just.ee hiljemalt 12. veebruaril 2017 kell 23:00. Konkursi kontaktisikuks on vabakutsete talituse juhataja Gunnar Vaikmaa (gunnar.vaikmaa@just.ee, 6 803 120). Konkursi tingimuste kohta täpsemate selgituste saamiseks saab küsimusi esitada  elektrooniliselt meiliaadressil info@just.ee.