Вы здесь

Justiitsministeerium

Suur-Ameerika 1,
10122 Tallinn

  • Registrinumber: 70000898
    Telefon: (+372) 620 8100
    E-post:info@just.ee

  •  

Justiitsministeerium on avatud esmaspäevast reedeni 8.30–17.

 

Vanglate osakond asub Jõhvis Jaama tn 7 (postiaadress on siiski Suur-Ameerika 1, 10122 Tallinn).

 

Kodanike vastuvõtt

Justiitsministeerium kaardil
Klõpsa kaardil, et näha suuremalt
Justiitsministeeriumi hoone
 
 

Justiitsministeeriumi e-posti aadressid on ette nähtud ainult ametialaseks suhtlemiseks,
reklaami ja muu asjassepuutumatu teabe edastamine neile aadressidele on keelatud.

 

Contacts

Üldosakond

Имя Положение Telephone E-mail
Lanne Laasik (+372) 620 8100 Lanne.Laasik@just.ee

Arendus- ja personalitalitus

Имя Положение Telephone E-mail
Mari Saarniit (+372) 620 8133 Mari.Saarniit@just.ee
Ülle Leht (+372) 620 8185 Ylle.Leht@just.ee
Liina Simm (+372) 620 8134 Liina.Simm@just.ee
Maria Suurna (+372) 620 8193 Maria.Suurna@just.ee

Avalike suhete talitus

Имя Положение Telephone E-mail
Katrin Lunt (+372) 527 6806 Katrin.Lunt@just.ee
Kristin Rammus (+372) 5555 4540 Kristin.Rammus@just.ee
Maria-Elisa Tuulik (+372) 5981 3170 Maria-Elisa.Tuulik@just.ee
Teele Sihtmäe (+372) 508 2589 Teele.Sihtmae@just.ee
Kalev Lattik (+372) 620 8116 Kalev.Lattik@just.ee

Eelarve- ja strateegiatalitus

Имя Положение Telephone E-mail
Nelly Neiman (+372) 620 8250 Nelly.Neiman@just.ee
Hedi Pihlamägi (+372) 620 8138 Hedi.Pihlamagi@just.ee
Astra Türk (+372) 620 8141 Astra.Tyrk@just.ee

Infotehnoloogia ja andmeturbe talitus

Имя Положение Telephone E-mail
Liisi Seene (+372) 680 3115 Liisi.Pars@just.ee
Bert Blös (+372) 680 3127 Bert.Blos@just.ee
Liis Didvig (+372) 680 3128 Liis.Didvig@just.ee
Elen Kraavik (+372) 680 3140 Elen.Kraavik@just.ee
Kati Mets (+372) 620 8157 Kati.Mets@just.ee