Вы здесь

Justiitsministeerium

Suur-Ameerika 1,
10122 Tallinn

  • Registrinumber: 70000898
    Telefon: (+372) 620 8100
    E-post:info@just.ee

  •  

Justiitsministeerium on avatud esmaspäevast reedeni 8.30–17.

 

Vanglate osakond asub Jõhvis Jaama tn 7 (postiaadress on siiski Suur-Ameerika 1, 10122 Tallinn).

 

Kodanike vastuvõtt

Justiitsministeerium kaardil
Klõpsa kaardil, et näha suuremalt
Justiitsministeeriumi hoone
 
 

Justiitsministeeriumi e-posti aadressid on ette nähtud ainult ametialaseks suhtlemiseks,
reklaami ja muu asjassepuutumatu teabe edastamine neile aadressidele on keelatud.

 

Contacts

Õiguspoliitika osakond

Имя Положение Telephone E-mail
Kirke Härma-Tamme (+372) 620 8201 Kirke.Harma-Tamme@just.ee
Haldi Koit (+372) +324 9998 1607 Haldi.Koit@mfa.ee
Pille Kriibi (+372) +324 9626 9242 Pille.Kriibi@mfa.ee
Annika Leevand (+372) 620 8236 Annika.Leevand@just.ee
Katrin Välimäe (+372) 620 8276 Katrin.Valimae@just.ee

Avaliku õiguse talitus

Имя Положение Telephone E-mail
Aaro Mõttus (+372) 620 8170 Aaro.Mottus@just.ee
Siiri Aulik (+372) 620 8175 Siiri.Aulik@just.ee
Margit Gross (+372) 620 8284 Margit.Gross@just.ee
Mariko Jõeorg-Jurtšenko (+372) 620 8207 Mariko.Joeorg-Jurtsenko@just.ee
Helen Kranich (+372) 620 8110 Helen.Kranich@just.ee
Monika Mikiver (+372) 620 8112 Monika.Mikiver@just.ee
Mirjam Rannula (+372) 620 8195 Mirjam.Rannula@just.ee
Signe Reinsalu (+372) 620 8130 Signe.Reinsalu@just.ee
Monika Tappo (+372) 620 8184 Monika.Tappo@just.ee

Intellektuaalomandi ja konkurentsiõiguse talitus

Имя Положение Telephone E-mail
Gea Lepik (+372) 5558 1495 Gea.Lepik@just.ee
Maie Leier (+372) 620 8174 Maie.Leier@just.ee
Kärt Nemvalts (+372) 620 8283 Kart.Nemvalts@just.ee

Eraõiguse talitus

Имя Положение Telephone E-mail
Vaike Murumets (+372) 620 8263 Vaike.Murumets@just.ee
Stella Johanson (+372) 620 8240 Stella.Johanson@just.ee
Kristiina Koll (+372) 620 8265 Kristiina.Koll@just.ee
Andra Olm (+372) 620 8244 Andra.Olm@just.ee
Kristiina Padu (+372) 620 8163 Kristiina.Padu@just.ee
Maria Sutt (+372) 620 8128 Maria.Sutt@just.ee
Triin Tõnisson (+372) 620 8261 Triin.Tonisson@just.ee
Kaidi Urgas (+372) 620 8153 Kaidi.Urgas@just.ee

Õigusloome korralduse talitus

Имя Положение Telephone E-mail
Karmen Vilms (+372) 620 8209 Karmen.Vilms@just.ee
Tiiu Greenbaum (+372) 620 8252 Tiiu.Greenbaum@just.ee
Joel Kook (+372) 620 8248 Joel.Kook@just.ee
Katariina Kärsten (+372) 620 8177 Katariina.Karsten@just.ee
Külvi Noor (+372) 715 3444 Kylvi.Noor@just.ee
Uku-Mats Peedosk (+372) 620 8187 Uku-Mats.Peedosk@just.ee
Kärt Põder (+372) 620 8239 Kart.Poder@just.ee
Helen Uustalu (+372) 620 8257 Helen.Uustalu@just.ee
Marko Soll (+372) 620 8282 Marko.Soll@just.ee
Laidi Surva (+372) 620 8160 Laidi.Surva@just.ee
Taima Kiisverk (+372) 620 8181 Taima.Kiisverk@just.ee
Mari Koik (+372) 620 8270 Mari.Koik@just.ee