Вы здесь

Justiitsministeerium

Suur-Ameerika 1,
10122 Tallinn

  • Registrinumber: 70000898
    Telefon: (+372) 620 8100
    E-post:info@just.ee

  •  

Justiitsministeerium on avatud esmaspäevast reedeni 8.30–17.

 

Vanglate osakond asub Jõhvis Jaama tn 7 (postiaadress on siiski Suur-Ameerika 1, 10122 Tallinn).

 

Kodanike vastuvõtt

Justiitsministeerium kaardil
Klõpsa kaardil, et näha suuremalt
Justiitsministeeriumi hoone
 
 

Justiitsministeeriumi e-posti aadressid on ette nähtud ainult ametialaseks suhtlemiseks,
reklaami ja muu asjassepuutumatu teabe edastamine neile aadressidele on keelatud.
 

Dokumendihalduse, halduse, riigivara haldamise, õigusteeninduse ja personalitöö ülesandeid täidab
ministeeriumide ühisosakond, mille kontaktid leiate rahandusministeeriumi kontaktiloendist.

 

Contacts

Justiitsministeerium

Имя Положение Telephone E-mail
Maris Lauri Maris.Lauri@just.ee
Kristel Kranich (+372) 5183726 Kristel.Kranich@just.ee
Karita Karotam Karita.Karotam@just.ee
Väino Linde (+372) 5049695 Vaino.Linde@just.ee

Kantsleri vastutusvaldkond

Имя Положение Telephone E-mail
Tõnis Saar (+372) 620 8100 Tonis.Saar@just.ee
Age Inkinen (+372) 620 8106 Age.Inkinen@just.ee
Evar Sõmer Evar.Somer@just.ee
Marleen Kippar (+372) 680 3102 Marleen.Kippar@just.ee

Üldosakond

Имя Положение Telephone E-mail
Lanne Laasik (+372) 620 8100 Lanne.Laasik@just.ee

Arendus- ja personalitalitus

Имя Положение Telephone E-mail
Mari Saarniit (+372) 620 8133 Mari.Saarniit@just.ee
Ülle Leht (+372) 620 8185 Ylle.Leht@just.ee
Liina Simm (+372) 620 8134 Liina.Simm@just.ee

Avalike suhete talitus

Имя Положение Telephone E-mail
Katrin Lunt (+372) 527 6806 Katrin.Lunt@just.ee
Maria-Elisa Tuulik (+372) 5981 3170 Maria-Elisa.Tuulik@just.ee
Teele Sihtmäe (+372) 508 2589 Teele.Sihtmae@just.ee
Kertu Laadoga Kertu.Laadoga@just.ee
Helen Maria Raadik (+372) 620 8119 Helenmaria.Raadik@just.ee

Eelarve- ja strateegiatalitus

Имя Положение Telephone E-mail
Kairi Sirkel (+372) 620 8147 Kairi.Sirkel@just.ee
Kadri Ülenõmm (+372) 620 8129 Kadri.Ylenomm@just.ee
Kristi Urmann (+372) 620 8250 Kristi.Urmann@just.ee
Katrin Välimäe (+372) 620 8141 Katrin.Valimae@just.ee

Infotehnoloogia ja andmeturbe talitus

Имя Положение Telephone E-mail
Liisi Seene (+372) 680 3115 Liisi.Seene@just.ee
Liis Didvig (+372) 680 3128 Liis.Didvig@just.ee
Kati Mets (+372) 620 8157 Kati.Mets@just.ee
Jaana Sahk-Labi (+372) 680 3112 andmekaitse@just.ee

Justiitshalduspoliitika osakond

Имя Положение Telephone E-mail
Kertu Priimägi (+372) 620 8156 Kertu.Priimagi@just.ee
Sirli Sorrok (+372) 680 3116 Sirli.Sorrok@just.ee

Vabakutsete talitus

Имя Положение Telephone E-mail
Gunnar Vaikmaa (+372) 680 3120 Gunnar.Vaikmaa@just.ee
Juta Jõgis (+372) 620 8114 Juta.Jogis@just.ee
Elin Uusväli (+372) 620 8210 Elin.Uusvali@just.ee
Aleksandr Logussov (+372) 680 3111 Aleksandr.Logussov@just.ee
Maret Saanküll (+372) 680 3125 Maret.Saankyll@just.ee
Iivika Sale (+372) 620 8102 Iivika.Sale@just.ee
Helen Vahkal (+372) 680 3103 Helen.Vahkal@just.ee
Lisett Reimann-Erik (+372) 680 3118 Lisett.Reimann-Erik@just.ee
Rasmus Uusküla (+372) 620 8152 Rasmus.Uuskyla@just.ee
Kairit Kirsipuu (+372) 680 3109 Kairit.Kirsipuu@just.ee

Kohturegistrite talitus

Имя Положение Telephone E-mail
Margit Veskimäe (+372) 680 3121 Margit.Veskimae@just.ee
Kadri Laud (+372) 680 3122 Kadri.Laud@just.ee

Riigi Teataja talitus

Имя Положение Telephone E-mail
Jüri Heinla (+372) 5064 722 Jyri.Heinla@just.ee
Maret Mauer (+372) 521 1811 Maret.Mauer@just.ee
Silver Raukas (+372) 620 8260 Silver.Raukas@just.ee
Mari Peetris (+372) 620 8167 Mari.Peetris@just.ee
Ene Kasesalu (+372) 680 3161 Ene.Kasesalu@just.ee
Gerly Kuivkaev (+372) 5770 3819 Gerly.Kuivkaev@just.ee
Hedvig Payne (+372) 620 8262 Hedvig.Payne@just.ee
Imre Sobnin (+372) 620 8233 Imre.Sobnin@just.ee
Ülle Urb (+372) 620 8166 Ulle.Urb@just.ee
Marike Võime (+372) 620 8146 Marike.Voime@just.ee

Kohtute talitus

Имя Положение Telephone E-mail
Kaidi Lippus (+372) 680 3123 Kaidi.Lippus@just.ee
Eneli Kivi (+372) 620 8104 Eneli.Kivi@just.ee
Siret Jürgenson (+372) 680 3117 Siret.Jyrgenson@just.ee
Margit Lauri (+372) 680 3144 Margit.Lauri@just.ee
Marilin Reintamm (+372) 680 3108 Marilin.Reintamm@just.ee
Lagle Zobel (+372) 620 8279 Lagle.Zobel@just.ee
Külli Luha (+372) 680 3110 Kylli.Luha@just.ee

Kriminaalpoliitika valdkond

Имя Положение Telephone E-mail
Markus Kärner (+372) 620 8124 Markus.Karner@just.ee

Õiguspoliitika osakond

Имя Положение Telephone E-mail
Meeri-Triin Tomson (+372) 620 8137 meeri-triin.tomson@just.ee
Kirke Härma-Tamme (+372) 620 8201 Kirke.Harma-Tamme@just.ee
Annika Leevand (+372) 620 8236 Annika.Leevand@just.ee
Karmen Vilms (+372) 620 8209 Karmen.Vilms@just.ee

Avaliku õiguse talitus

Имя Положение Telephone E-mail
Aaro Mõttus (+372) 620 8170 Aaro.Mottus@just.ee
Siiri Aulik (+372) 620 8175 Siiri.Aulik@just.ee
Mariko Jõeorg-Jurtšenko (+372) 620 8207 Mariko.Joeorg-Jurtsenko@just.ee
Helen Kranich (+372) 620 8110 Helen.Kranich@just.ee
Andra Laurand (+372) 620 8142 Andra.Laurand@just.ee
Monika Mikiver (+372) 620 8112 Monika.Mikiver@just.ee
Mirjam Rannula (+372) 620 8195 Mirjam.Rannula@just.ee
Signe Reinsalu (+372) 620 8130 Signe.Reinsalu@just.ee
Monika Tappo (+372) 620 8184 Monika.Tappo@just.ee

Intellektuaalomandi ja konkurentsiõiguse talitus

Имя Положение Telephone E-mail
Kärt Nemvalts (+372) 620 8283 Kart.Nemvalts@just.ee
Käddi Tammiku (+372) 620 8174 Kaddi.Tammiku@just.ee
Henrik Trasberg Henrik.Trasberg@just.ee

Eraõiguse talitus

Имя Положение Telephone E-mail
Vaike Murumets (+372) 620 8263 Vaike.Murumets@just.ee
Stella Johanson (+372) 620 8240 Stella.Johanson@just.ee
Kristiina Koll (+372) 620 8265 Kristiina.Koll@just.ee
Andra Olm (+372) 620 8244 Andra.Olm@just.ee
Kristiina Padu (+372) 620 8163 Kristiina.Padu@just.ee
Maarit Puhm (+372) 620 8226 Maarit.Puhm@just.ee
Maria Sutt (+372) 620 8128 Maria.Sutt@just.ee
Triin Tõnisson (+372) 620 8261 Triin.Tonisson@just.ee
Kaidi Urgas (+372) 620 8153 Kaidi.Urgas@just.ee

Õigusloome korralduse talitus

Имя Положение Telephone E-mail
Margit Juhkam (+372) 620 8213 Margit.Juhkam@just.ee
Helen Uustalu (+372) 620 8257 Helen.Uustalu@just.ee
Liina Martinson (+372) 620 8127 Liina.Martinson@just.ee
Merit Valge Merit.Valge@just.ee
Pilleriin Lindsalu (+372) 620 8221 Pilleriin.Lindsalu@just.ee
Eveli Voolens Eveli.Voolens@just.ee
Tiiu Greenbaum (+372) 620 8252 Tiiu.Greenbaum@just.ee
Joel Kook (+372) 620 8248 Joel.Kook@just.ee
Uku-Mats Peedosk (+372) 620 8187 Uku-Mats.Peedosk@just.ee
Kärt Põder (+372) 620 8239 Kart.Poder@just.ee
Taima Kiisverk (+372) 620 8181 Taima.Kiisverk@just.ee
Mari Koik (+372) 620 8270 Mari.Koik@just.ee