Вы здесь

Justiitsministeerium

Suur-Ameerika 1,
10122 Tallinn

  • Registrinumber: 70000898
    Telefon: (+372) 620 8100
    E-post:info@just.ee

  •  

Justiitsministeerium on avatud esmaspäevast reedeni 8.30–17.

 

Vanglate osakond asub Jõhvis Jaama tn 7 (postiaadress on siiski Suur-Ameerika 1, 10122 Tallinn).

 

Kodanike vastuvõtt

Justiitsministeerium kaardil
Klõpsa kaardil, et näha suuremalt
Justiitsministeeriumi hoone
 
 

Justiitsministeeriumi e-posti aadressid on ette nähtud ainult ametialaseks suhtlemiseks,
reklaami ja muu asjassepuutumatu teabe edastamine neile aadressidele on keelatud.
 

Dokumendihalduse, halduse, riigivara haldamise, õigusteeninduse ja personalitöö ülesandeid täidab
ministeeriumide ühisosakond, mille kontaktid leiate rahandusministeeriumi kontaktiloendist.

 

Contacts

Siseauditiosakond

Имя Положение Telephone E-mail
Karin Karpa (+372) 620 8259 Karin.Karpa@just.ee
Riina Lepik (+372) 620 8254 Riina.Lepik@just.ee
Terly Toomast (+372) 620 8256 Terly.Toomast@just.ee
Kleiri Vest (+372) 620 8136 Kleiri.Vest@just.ee

Justiitshalduspoliitika valdkond

Имя Положение Telephone E-mail
Viljar Peep Viljar.Peep@just.ee

Kriminaalpoliitika valdkond

Имя Положение Telephone E-mail
Markus Kärner (+372) 620 8111 Markus.Karner@just.ee

Kriminaalpoliitika osakond

Имя Положение Telephone E-mail
Kärt Repponen (+372) 620 8111 Kart.Repponen@just.ee
Tuuli Lepp (+372) +324 9626 8360 Tuuli.Lepp@mfa.ee

Analüüsitalitus

Имя Положение Telephone E-mail
Mari-Liis Sööt (+372) 620 8223 Mari-Liis.Soot@just.ee
Andri Ahven (+372) 620 8246 Andri.Ahven@just.ee
Kätlin-Chris Kruusmaa (+372) 620 8206 Katlin.Kruusmaa@just.ee
Anu Leps (+372) 620 8117 Anu.Leps@just.ee
Kaire Tamm (+372) 620 8208 Kaire.Tamm@just.ee
Brit Tammiste (+372) 620 8179 Brit.Tammiste@just.ee
Krister Tüllinen (+372) 620 8178 Krister.Tyllinen@just.ee
Terje Smitt (+372) 620 8115 Terje.Smitt@just.ee
Stanislav Solodov (+372) 620 8120 Stanislav.Solodov@just.ee
Laidi Surva (+372) 620 8160 Laidi.Surva@just.ee

Karistusõiguse ja menetluse talitus

Имя Положение Telephone E-mail
Merit Bobrõšev (+372) 620 8154 Merit.Bobrosev@just.ee
Einar Hillep (+372) 620 8222 Einar.Hillep@just.ee
Anne Kruusement (+372) 620 8203 Anne.Kruusement@just.ee
Markko Künnapu (+372) 620 8200 Markko.Kynnapu@just.ee
Mare Tannberg (+372) 620 8237 Mare.Tannberg@just.ee
Martin Ziehr (+372) 620 8118 Martin.Ziehr@just.ee

Rahvusvahelise justiitskoostöö talitus

Имя Положение Telephone E-mail
Astrid Laurendt-Hanioja (+372) 5303 0665 Astrid.Laurendt@just.ee
Julia Deržilo (+372) 620 8192 Julia.Derzilo@just.ee
Marii-Elisa Pärna (+372) 715 3443 Marii-Elisa.Parna@just.ee
Karin Tammaru (+372) 620 8186 Karin.Tammaru@just.ee

Õiguspoliitika osakond

Имя Положение Telephone E-mail
Meeri-Triin Tomson (+372) 620 8137 meeri-triin.tomson@just.ee
Kirke Härma-Tamme (+372) 620 8201 Kirke.Harma-Tamme@just.ee
Annika Leevand (+372) 620 8236 Annika.Leevand@just.ee
Karmen Vilms (+372) 620 8209 Karmen.Vilms@just.ee

Avaliku õiguse talitus

Имя Положение Telephone E-mail
Aaro Mõttus (+372) 620 8170 Aaro.Mottus@just.ee
Siiri Aulik (+372) 620 8175 Siiri.Aulik@just.ee
Mariko Jõeorg-Jurtšenko (+372) 620 8207 Mariko.Joeorg-Jurtsenko@just.ee
Helen Kranich (+372) 620 8110 Helen.Kranich@just.ee
Andra Laurand (+372) 620 8142 Andra.Laurand@just.ee
Monika Mikiver (+372) 620 8112 Monika.Mikiver@just.ee
Mirjam Rannula (+372) 620 8195 Mirjam.Rannula@just.ee
Signe Reinsalu (+372) 620 8130 Signe.Reinsalu@just.ee
Monika Tappo (+372) 620 8184 Monika.Tappo@just.ee

Intellektuaalomandi ja konkurentsiõiguse talitus

Имя Положение Telephone E-mail
Gea Lepik (+372) 5558 1495 Gea.Lepik@just.ee
Kärt Nemvalts (+372) 620 8283 Kart.Nemvalts@just.ee
Käddi Tammiku (+372) 620 8174 Kaddi.Tammiku@just.ee
Henrik Trasberg Henrik.Trasberg@just.ee

Eraõiguse talitus

Имя Положение Telephone E-mail
Vaike Murumets (+372) 620 8263 Vaike.Murumets@just.ee
Stella Johanson (+372) 620 8240 Stella.Johanson@just.ee
Kristiina Koll (+372) 620 8265 Kristiina.Koll@just.ee
Andra Olm (+372) 620 8244 Andra.Olm@just.ee
Kristiina Padu (+372) 620 8163 Kristiina.Padu@just.ee
Maarit Puhm (+372) 620 8226 Maarit.Puhm@just.ee
Maria Sutt (+372) 620 8128 Maria.Sutt@just.ee
Triin Tõnisson (+372) 620 8261 Triin.Tonisson@just.ee
Kaidi Urgas (+372) 620 8153 Kaidi.Urgas@just.ee

Õigusloome korralduse talitus

Имя Положение Telephone E-mail
Margit Juhkam (+372) 620 8213 Margit.Juhkam@just.ee
Helen Uustalu (+372) 620 8257 Helen.Uustalu@just.ee
Liina Martinson (+372) 620 8127 Liina.Martinson@just.ee
Merit Valge Merit.Valge@just.ee
Pilleriin Lindsalu (+372) 620 8221 Pilleriin.Lindsalu@just.ee
Eveli Voolens Eveli.Voolens@just.ee
Tiiu Greenbaum (+372) 620 8252 Tiiu.Greenbaum@just.ee
Joel Kook (+372) 620 8248 Joel.Kook@just.ee
Katariina Kärsten (+372) 620 8177 Katariina.Karsten@just.ee
Uku-Mats Peedosk (+372) 620 8187 Uku-Mats.Peedosk@just.ee
Kärt Põder (+372) 620 8239 Kart.Poder@just.ee
Taima Kiisverk (+372) 620 8181 Taima.Kiisverk@just.ee
Mari Koik (+372) 620 8270 Mari.Koik@just.ee