Riigiasutuste seas on enim lobikohtumisi olnud kliimaministeeriumil, kelle esindajad on aprillist juuni lõpuni osalenud 95 lobikohtumisel. Teisel kohal on majandus- ja kommunikatsiooniministeerium 52 lobikohtumisega ja kolmandal sotsiaalministeerium 51 kohtumisega.
Lobistidest ja huvirühmade esindajatest aktiivseim lobikohtuja oli Eesti Infotehnoloogia ja Telekommunikatsiooni Liit, kelle esindajaga on kolm riigiasutust registreerinud kokku kümme kohtumist. Lobikohtumiste arvult paistab teiste seast silma ka Tartu Ülikool koos erinevate üksustega.
Tutvu 2024. aasta teise kvartali lobikohtumiste kokkuvõttega justiitsministeeriumi juhtimislaua kaudu. Kohtumiste teemadest saab lähema ülevaate siit.
Alates 2021. aastast, mil valitsus kiitis heaks lobistidega suhtlemise hea tava, on ministrid, nende nõunikud, kantslerid, asekantslerid ja valitsusasutuste juhid avalikustanud oma kohtumisi lobistide ja huvirühmadega. Selle mõte on suurendada riigivalitsemise läbipaistvust.
Lobikohtumiste andmeid jälgitakse muu justiitsministeeriumi kogutud statistikaga võrreldes kõige enam. See näitab, et avalikkuse huvi ning ootus läbipaistva poliitikakujundamise vastu on suur.